Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: N/A
fa: هیچ
