Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Settings
pt: Configurações

en: Terms and Conditions
pt: Termos e Condições

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: Issues
pt: Ocorrências

en: Created
pt: Criado

en: N/A
pt: N/D

en: Get help
pt: Ajuda
