Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Get help
sk: Získať pomoc
