Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Terms and Conditions
sv: Allmänna villkor

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Get help
sv: Få hjälp
