Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Terms and Conditions
tr: Sözleşme Koşulları

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Issues
tr: Konular

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: Get help
tr: Yardım al
