Siteimprove Accessibility (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى
