SiteInfo (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: File path
af: Lêerpad

en: Country
af: Land

en: Node
af: Mode

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Roles
af: Rolle

en: Database name
af: Databasisnaam

en: users
af: gebruikers
