SiteInfo (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Modules
fil: Mga modulo

en: Site name
fil: Pangalan ng sityo

en: Roles
fil: Mga papel

en: Database name
fil: Pangalan ng database

en: File system
fil: Sistema ng talaksan
