SiteInfo (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Database name
km: ឈ្មោះ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: About
km: អំពី

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: File system
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ
