SiteInfo (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Country
nn: Land

en: Modules
nn: Modular

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Roles
nn: Roller

en: Database name
nn: Databasenamn

en: File system
nn: Filsystem
