SiteInfo (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: File path
pl: Ścieżka do plików

en: Country
pl: Państwo

en: Modules
pl: Moduły

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Node
pl: Węzeł

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Roles
pl: Role

en: Front Page
pl: Strona główna

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: users
pl: użytkownicy

en: Active users
pl: Aktywni użytkownicy

en: About
pl: O stronie

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Drupal version
pl: Wersja Drupala

en: File system
pl: System plików

en: Site Information
pl: Informacje o serwisie
