SiteInfo (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Modules
sl: Moduli

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Node
sl: Vozlišče

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Roles
sl: Vloge

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Active users
sl: Aktivni uporabniki

en: About
sl: O modulu

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: File system
sl: Datotečni sistem
