SiteInfo (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Modules
sq: Modulët

en: Node
sq: Nyjë

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Roles
sq: Rolet

en: Database name
sq: Emri i bazës së të dhënave

en: users
sq: përdoruesit

en: About
sq: Informacione

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar

en: File system
sq: File i sistemit
