SiteInfo (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Database name
am: የመረጃ ቋቱ ስም

en: File system
am: ፋይል ሥርዓት
