SiteInfo (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: File path
eu: Fitxategiaren bide-izena

en: Country
eu: Herria

en: Modules
eu: Moduluak

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Node
eu: Nodoa

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Roles
eu: Zereginak

en: Database name
eu: Datu-base izena

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: users
eu: erabiltzaileak

en: Active users
eu: Erabiltzaile aktiboak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: File system
eu: Fitxategi sistema
