SiteInfo (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: File path
fi: Tiedostopolku

en: Country
fi: Maa

en: Modules
fi: Moduulit

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Front Page
fi: Etusivu

en: Database name
fi: Tietokannan nimi

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Active users
fi: Aktiiviset käyttäjät

en: About
fi: Tietoja

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: Drupal version
fi: Drupal-versio

en: File system
fi: Tiedostojärjestelmä

en: Site Information
fi: Sivuston tiedot
