SiteInfo (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Node
gu: નોડ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Database name
gu: સંગ્રહ સ્થાન નુ નામ

en: About
gu: વિશે

en: Default theme
gu: મૂળભૂત થીમ
