SiteInfo (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: File path
hi: दस्तावेज पथ

en: Country
hi: देश

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Node
hi: नोड

en: Site name
hi: साइट नाम

en: Roles
hi: भूमिका

en: Front Page
hi: मुख पृष्ठ

en: Database name
hi: डॉटाबेस नाम

en: users
hi: उपयोगकर्ताओं

en: About
hi: के बारे में
