SiteInfo (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: File path
ka: ფაილის მდებარეობა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Modules
ka: მოდულები

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Roles
ka: როლები

en: Database name
ka: მონაცემთა ბაზის სახელი
