SiteInfo (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: File path
lt: Failo kelias

en: Country
lt: Šalis

en: Modules
lt: Moduliai

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Node
lt: Mazgas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Roles
lt: Rolės

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: users
lt: nariai

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: About
lt: Apie

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: File system
lt: Failų sistema
