SiteInfo (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Country
lv: Valsts

en: Modules
lv: Moduļi

en: Content type
lv: Satura veids

en: Node
lv: Mezgls

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Roles
lv: Lomas

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: users
lv: lietotāji

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: About
lv: Par

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: File system
lv: Failu sistēma

en: Default language code
lv: Noklusējuma valodas kods
