SiteInfo (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: File path
mr: फाईल पथ

en: Country
mr: देश

en: Node
mr: शाखा

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Database name
mr: डेटाबेसचे नाव

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम
