Sitelog (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: History
am: ታሪክ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: active
am: ገባሪ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Top 'page not found' errors
am: አናት ላይ የሚገኙ 'ገልጹ አልተገኘም' ስህተቶች

en: Top 'access denied' errors
am: አናት ላይ የሚገኙ 'መድረስ ክልክል ነው' ስህተቶች
