Sitelog (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Comments
ca: Comentaris

en: None
ca: Cap

en: History
ca: Història

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Files
ca: Fitxers

en: Term
ca: Terme

en: active
ca: actiu

en: Users
ca: Usuaris

en: Period
ca: Punt

en: People
ca: Gent

en: More information
ca: Més informació

en: inactive
ca: Inactiu

en: Others
ca: Altres

en: Visitors
ca: Visitants

en: Top 'page not found' errors
ca: Darrers errors de "pàgina no trobada"

en: Top 'access denied' errors
ca: Darrers errors d'"accés denegat"

en: Top search phrases
ca: Les frases de cerca més actives

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre
