Sitelog (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: History
hu: Történet

en: URL
hu: Webcím

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Files
hu: Fájlok

en: Term
hu: Kifejezés

en: active
hu: aktív

en: Users
hu: Felhasználók

en: Period
hu: Pont

en: People
hu: Emberek

en: More information
hu: További információ

en: inactive
hu: tiltott

en: Others
hu: Továbbiak

en: Visitors
hu: Látogatók

en: Top 'page not found' errors
hu: A legtöbbet látogatott nem található oldalak

en: Top 'access denied' errors
hu: A legtöbbet látogatott tiltott oldalak

en: Top search phrases
hu: Legnépszerűbb keresések

en: Searches
hu: Keresések

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek
