Sitelog (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Comments
it: Commenti

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: History
it: Cronologia

en: Statistics
it: Statistiche

en: Files
it: File

en: Term
it: Termine

en: active
it: attivo

en: Users
it: Utenti

en: Period
it: Punto

en: People
it: Persone

en: More information
it: Maggiori informazioni

en: Visitors
it: Visitatori

en: Top 'page not found' errors
it: Errori 'pagina non trovata' più frequenti

en: Top 'access denied' errors
it: Errori 'accesso negato' più frequenti

en: Top search phrases
it: Espressioni di ricerca maggiormente utilizzate

en: Recent log messages
it: Messaggi di log recenti
