Sitelog (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Comments
jv: Komèntar

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: History
jv: Sejarah

en: Statistics
jv: Statistik

en: Users
jv: Panganggo

en: Period
jv: Periode

en: People
jv: Pawongan

en: More information
jv: Katrangan selengkapé

en: Visitors
jv: Pengunjung

en: Top 'page not found' errors
jv: Kaluputan 'kācā ora ditemokaké' sing paling akèh

en: Top 'access denied' errors
jv: Kaluputan 'akses ditolak' paling akèh

en: Top search phrases
jv: Frase panggolèkan paling akèh

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan
