Sitelog (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Comments
kk: Пікірлер

en: None
kk: Ешқайсысы

en: History
kk: Тарих

en: Statistics
kk: Статистика

en: active
kk: белсенді

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Top 'page not found' errors
kk: 404 қателері

en: Top 'access denied' errors
kk: 403 қателері

en: Top search phrases
kk: Ең көп ізделетін фразалар
