Sitelog (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: None
ug: يوق

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: URL
ug: ئادرېس

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: People
ug: ئەزالار

en: More information
ug: داۋامى

en: Visitors
ug: زىيارەتچىلەر

en: Top 'page not found' errors
ug: ئەڭ كۆپ ئۇچرايدىغان ‹‹بەت ئېچىلمىدى››... خاتالىقلار

en: Top 'access denied' errors
ug: ئەڭ كۆپ ئۇچرايدىغان ‹‹زىيارەت چەكلەنگەن›› خاتالىقلار

en: Top search phrases
ug: ئەڭ كۆپ ئىزدەلگەن مەزمۇنلار

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار
