Sitelog (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Comments
bg: Коментари

en: None
bg: Не

en: Views
bg: Изгледи

en: History
bg: История

en: Statistics
bg: Статистики

en: active
bg: активен

en: Users
bg: Потребители

en: People
bg: Потребители

en: Visitors
bg: Посетителите

en: Top 'page not found' errors
bg: Последни грешки 'страницата не е намерена'

en: Top 'access denied' errors
bg: Последни грешки 'достъпът отказан'

en: Top search phrases
bg: Най-търсени фрази

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи
