Sitelog (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: Type
de: Typ

en: Comments
de: Kommentare

en: None
de: Keine

en: Views
de: Ansichten

en: History
de: Verlauf

en: Statistics
de: Statistiken

en: Files
de: Dateien

en: Term
de: Begriff

en: active
de: aktiv

en: Users
de: Benutzer

en: Accounts
de: Konten

en: Period
de: Periode

en: People
de: Benutzer

en: More information
de: Weitere Informationen

en: inactive
de: inaktiv

en: Others
de: Andere

en: Visitors
de: Besucher

en: Top 'page not found' errors
de: Häufigste ‚Nicht gefunden‘-Fehler

en: Top 'access denied' errors
de: Häufigste ‚Zugriff verboten‘-Fehler

en: Top search phrases
de: Häufigste Suchbegriffe

en: Referrers
de: Referrer

en: Searches
de: Suchen

en: Recent log messages
de: Aktuelle Protokollnachrichten
