Sitelog (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Comments
ja: コメント

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: History
ja: 履歴

en: Statistics
ja: 統計

en: Files
ja: ファイル

en: Term
ja: ターム

en: active
ja: アクティブ

en: Users
ja: ユーザー

en: Period
ja: 期間

en: People
ja: ユーザー

en: More information
ja: 詳細情報

en: inactive
ja: 非アクティブ

en: Others
ja: その他

en: Visitors
ja: 訪問者

en: Top 'page not found' errors
ja: 「ページが見つかりません」エラーの上位

en: Top 'access denied' errors
ja: 「アクセスは拒否されました」エラーの上位

en: Top search phrases
ja: 検索フレーズの上位

en: Recent log messages
ja: 最近のログメッセージ
