Sitelog (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: None
ml: ഇല്ല

en: History
ml: ചരിത്രം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: People
ml: ആളുകള്‍
