Sitelog (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: History
th: ประวัติ

en: Statistics
th: สถิติ

en: active
th: ใช้งาน

en: People
th: บุคคล

en: Others
th: อื่นๆ

en: Top 'page not found' errors
th: อันดับความผิดพลาดที่เกิดจากกรณี "ไม่พบหน้าที่ต้องการ' สูงสุด

en: Top 'access denied' errors
th: อันดับข้อผิดพลาดสูงสุดสำหรับ 'ปฏิเสธการเข้าใช้งาน'

en: Top search phrases
th: คำที่ใช้ค้นหาบ่อยที่สุด

en: Recent log messages
th: บันทึกข้อความล่าสุด
