Sitelog (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Comments
tr: Yorumlar

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: History
tr: Geçmiş

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Files
tr: Dosyalar

en: Term
tr: Terim

en: active
tr: etkin

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Period
tr: Nokta

en: People
tr: Kişiler

en: Referrals
tr: Referanslar

en: More information
tr: Daha fazla bilgi

en: Visitors
tr: Ziyaretçiler

en: Top 'page not found' errors
tr: En yaygın 'sayfa bulunamadı' hataları

en: Top 'access denied' errors
tr: Doruktaki 'erişim engellendi' hataları

en: Top search phrases
tr: En çok arananlar

en: Recent log messages
tr: Son günlük iletileri
