Sitelog (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Comments
uk: Коментарі

en: None
uk: Немає

en: Views
uk: Види

en: History
uk: Історія

en: URL
uk: URL-адреса

en: Statistics
uk: Статистика

en: Files
uk: Файли

en: Term
uk: Термін

en: active
uk: активне

en: Users
uk: Користувачі

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Period
uk: Крапка

en: People
uk: Люди

en: More information
uk: Додаткові відомості

en: inactive
uk: неактивне

en: Others
uk: Інші

en: Visitors
uk: Відвідувачі

en: Top 'page not found' errors
uk: Найчастіші помилки 'сторінку не знайдено'

en: Top 'access denied' errors
uk: Найчастіші помилки 'доступ заборонено'

en: Top search phrases
uk: Популярні пошукові запити

en: Referrers
uk: ðÏÓÉÌÁÎÎÑ

en: Searches
uk: Пошуки

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу
