Sitelog (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Comments
cs: Komentáře

en: None
cs: Žádné

en: History
cs: Historie

en: Files
cs: Soubory

en: Term
cs: Termín

en: active
cs: aktivní

en: Users
cs: Uživatelé

en: People
cs: Uživatelé

en: More information
cs: Více informací

en: Visitors
cs: Návštěvníci

en: Top 'page not found' errors
cs: Seznam nejčastějších chyb „stránka nenalezena“

en: Top 'access denied' errors
cs: Seznam nejčastějších chyb „přístup odepřen“

en: Top search phrases
cs: Nejhledanější fráze

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu
