Sitelog (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Top 'page not found' errors
dz: མགོའི་ 'ཤོག་ལེབ་མ་ཐོབ་ ' འཛོལ་བ་ཚུ་

en: Top 'access denied' errors
dz: མགོའི་ 'འཛུལ་སྤྱོད་ཉན་མ་བཏུབ ' འཛོལ་བ་ཚུ་

en: Top search phrases
dz: མགོ་ལུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ཡོད་པའི་ཚིག་ཚན་ཚུ་
