Sitelog (8.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Comments
mg: Heviteny

en: People
mg: Olona
