Sitelog (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: History
nl: Historie

en: Files
nl: Bestanden

en: active
nl: actief

en: Users
nl: Gebruikers

en: Period
nl: Punt

en: People
nl: Personen

en: More information
nl: Meer informatie

en: inactive
nl: inactief

en: Others
nl: Anderen

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: Top 'page not found' errors
nl: Meest voorkomende 'pagina niet gevonden'-fouten

en: Top 'access denied' errors
nl: Meest voorkomende 'geen toegang'-fouten

en: Top search phrases
nl: Meest populaire trefwoorden

en: Searches
nl: Zoekopdrachten

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten
