Sitelog (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: None
nn: Ingen

en: History
nn: Historikk

en: Users
nn: Brukarar

en: People
nn: Folk

en: Top 'page not found' errors
nn: Liste over «Side ikkje funne»-feil (404)

en: Top 'access denied' errors
nn: Liste over «Ingen tilgang»-feil

en: Top search phrases
nn: Vanlegaste søkeord

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
