Sitelog (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Comments
oc: Comentaris

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: History
oc: Istoric

en: Files
oc: Fichièrs

en: Term
oc: Tèrme

en: active
oc: actiu(s)

en: Users
oc: Utilizaires

en: Accounts
oc: Comptes

en: Period
oc: Periòde

en: People
oc: Personas

en: More information
oc: Més informacion

en: inactive
oc: inactiu

en: Visitors
oc: Visitaires

en: Top 'page not found' errors
oc: Principalas errors de tipe « pagina pas trobada »

en: Top 'access denied' errors
oc: Principalas errors de tipe « accès refusat »

en: Top search phrases
oc: Frasas las mai recercadas

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal
