Sitelog (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Comments
et: Kommentaarid

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: History
et: Ajalugu

en: Files
et: Failid

en: Term
et: Termin

en: active
et: aktiivne

en: Users
et: Kasutajad

en: Period
et: Ajavahemik

en: People
et: Kasutajad

en: More information
et: Rohkem teavet

en: Visitors
et: Külastajad

en: Top 'page not found' errors
et: Sagedasemad 'lehekülge ei leitud' vead

en: Top 'access denied' errors
et: Sagedasemad 'juurdepääs keelatud' vead

en: Top search phrases
et: Enim otsitud fraasid

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated
