Sitelog (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: None
km: គ្មាន

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Files
km: ឯកសារ

en: active
km: សកម្ម

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: People
km: មនុស្ស

en: More information
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: Visitors
km: អ្នក​ទស្សនា

en: Top 'page not found' errors
km: កំហុស 'រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ' កំពូល

en: Top 'access denied' errors
km: កំហុស 'បដិសេធ​ការ​ចូល​ដំណើរ​ការ' កំពូល

en: Top search phrases
km: ឃ្លា​ស្វែងរក​កំពូល

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ
