Sitelog (8.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Comments
os: Комментари

en: None
os: Нæйы

en: History
os: Истори
