Sitelog (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Comments
gl: Comentarios

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: History
gl: Historial

en: Files
gl: Ficheiros

en: Term
gl: Termo

en: active
gl: activo

en: Users
gl: Usuarios

en: Period
gl: Periodo

en: People
gl: Persoas

en: More information
gl: Máis información

en: Visitors
gl: Visitantes

en: Top 'page not found' errors
gl: Principais erros de "páxina non atopada"

en: Top 'access denied' errors
gl: Principais erros de "acceso denegado"

en: Top search phrases
gl: Cadeas máis buscadas

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro
