Sitelog (8.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: History
hi: इतिहास

en: URL
hi: यूआरएल

en: Files
hi: दस्तावेज

en: active
hi: उपलब्ध

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: People
hi: कर्मचारी

en: More information
hi: अधिक जानकारी

en: Top 'page not found' errors
hi: शीर्ष 'पृष्ठ नहीं मिला' त्रुटियाँ

en: Top 'access denied' errors
hi: शीर्ष 'पहुँच निषेध' त्रुटियाँ

en: Recent log messages
hi: हाल के लॉग संदेश
