Sitelog (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Comments
is: Ummæli

en: None
is: Engin

en: Views
is: Gagnasýn

en: History
is: Saga

en: URL
is: vefslóð

en: Files
is: Skrár

en: Term
is: Hugtak

en: active
is: virkur

en: Users
is: Notendur

en: Period
is: Punktur

en: People
is: Notendur

en: More information
is: Frekari upplýsingar

en: Top 'page not found' errors
is: Algengustu 'síða fannst ekki' villur

en: Top 'access denied' errors
is: Algengustu 'aðgangi hafnað' villur

en: Top search phrases
is: Vinsælustu leitarorðin
