Sitelog (8.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: None
ka: არცერთი

en: History
ka: ისტორია

en: Files
ka: ფაილები

en: active
ka: აქტიური

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: People
ka: მომხმარებლები

en: More information
ka: დამატებითი ინფორმაცია
