Sitelog (8.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Accounts
kn: ಖಾತೆಗಳು

en: People
kn: ಜನರು

en: inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Others
kn: ಇತರರು

en: Searches
kn: ಹುಡುಕಾಟಗಳು
